Доставка і Оплата

Ми пропонуємо вам різні способи оплати та доставки замовлення, щоб покупка на нашому сайті була простою та зручною для вас. Ми піклуємося про кожного клієнта, нам важливо щоб ви були задоволені купівлею. Доставка здійснюється за допомогою кур'єрських служб Нова пошта та Укр Пошта по всіх регіонах України. Вартість доставки залежить від тарифів перевізника.

Способи оплати

Ми прагнемо зробити співпрацю з нами максимально приємною та комфортною для наших покупців, тому пропонуємо вибрати різні варіанти оплати:

  • 1. Часткова передоплата - клієнт спочатку перераховує нам не менше 10-20% від загальної суми замовлення, предоплачуючи ціну за доставку товару, а решту коштів - в момент отримання замовлення. Завдяки цьому ми отримуємо гарантію того, що ви прийдете за своїм замовленням на пошту.
  • 2. Повна передоплата - покупець перераховує суму на карту, оплачуючи 100-відсоткову вартість замовлення. Послугу перевезення при цьому клієнт оплачує при отриманні.
  • 3. Накладений платіж - покупець оплачує повну вартість своєї покупки, транспортування посилки і повернення грошей на пошті, забираючи свою посилку на пошті без оплати.

Способи доставки

Відправка по всій Україні! Якщо покупка на суму більше 10 000 грн (доставка безкоштовна). Основними службами доставки з якими ми працюємо, є "Нова Пошта", "Укр Пошта".

Відправки Новою Поштою (Накладений платіж, так само стосується часткової передоплати) - вибравши цей спосіб доставки ви повинні знати за що переплачуєте. Оформляючи посилку післяплатою ви змушені будете:

  • Оплатити доставку в середньому 40-50 грн. (Якщо сума замовлення складає менше 1000 грн).
  • Оплатити доставку грошових коштів (вартість послуги 20 грн) + 2% від суми вашого замовлення.

Нова Пошта (по повній передоплаті). В цьому випадку вам потрібно буде виконати один пункт:

  • Оплатити доставку в середньому 40-50 грн. ("Якщо сума замовлення не перевищує 1000 грн").

Укр Пошта - з цією службою доставки працюємо тільки по повній передоплаті. Зверніть увагу що оформити замовлення вам потрібно буде по телефону: (098) 029-00-08 або (068) 203-12-24

  • Оплатити (вартість покупки, якщо сума замовлення складає менше 1000 грн + 15-20 грн в середньому (вартість доставки).