Весна-осінь
Арт. 1906(o)
Весна-осінь
Однотонна шапка для хлопчика на весну-осінь оптом - Супермен - Артикул 1906
Арт. 1906(o) /
1
В наявності
260 грн. / упаковка

Характеристики
- Пол: Для хлопчиків
- Тип ткани: Вязка
- Вид изделия: Шапка
- Сезон: Весна/осінь
- Состояние: Нове
- Вид утеплителя: Без утеплювача
- Цвет: Різні кольори
- Состав: 55 ACRYLIC, 30ALPAKA, 15POLIAMID
- Материал подкладки: Без підкладки
- Отделка и украшения: з позначкою, що світиться
- Тип: Шапка
- Размер детских шапок: 50-52
Опис товару
Шапка для хлопчика на весну-осінь оптом. На шапочці спереду значок, який світиться. Підходить на хлопчиків шкільного віку. Різні кольори, розмір 50-52. Виготовлена з вісокоякісної італійської пряжі. Склад: 55% ACRYLIC, 30% ALPAKA, 15% POLIAMID.
Дана модель продається упаковка по 5 шт. Ціна Діє при замовленні від 25 шт (різніх моделей, но только упаковками). Великий гурт Обговорюємо в телефонному режімі.
Ми готові співпрацювати з країнами ближнього зарубіжжя, але при цьому кількість мінімального замовлення збільшується.
- для Росії - 15 упаковок будь-якого товару;
- для Білорусії - 10 упаковок будь-якого товару;
- для Туркменістану - 12 упаковок будь-якого товару;
- для Узбекистану - 10 упаковок будь-якого товару;
- для Грузії - 13 упаковок будь-якого товару;
- для Казахстану - 10 упаковок будь-якого товару;
- для Азербайджану - 13 упаковок будь-якого товару;
- для Таджикистану - 10 упаковок будь-якого товару;
- для Молдови - 10 упаковок будь-якого товару.
- Можлива доставка транспортними компаніями EMS і Укрпошта. Термін доставки: від 3 до 20 днів.
Вартість послуги - згідно з тарифами перевізника. Вартість послуги буде включена в рахунок при оплаті вашого замовлення.
Варто врахувати, що на нашому сайті існує мінімальне замовлення, це або 900 грн, або 5 пачок будь-яких моделей шапок.
При оформленні замовлення перевіряйте суму вашого замовлення. Ми продаємо наш товар тільки упаковками (пачками). Розбивати упаковки немає можливості!
Дякуємо за розуміння!