Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі спортивні костюми оптом

Дитячі спортивні костюми: спортивні костюми для хлопчиків та дівчаток. Продаж великим та малим оптом.

Асортимент костюмів для дітей від VertexTM

Компанія, що декілька років шиє та реалізує одяг, головні убори для малечі, використовуючи лише якісні та натуральні тканини, пропонує дитячі спортивні костюми оптом, які сама виробляє. Моделі для дівчат та хлопчиків, складаються з кофти з капюшоном та штанами з поясом на шнурку та манжетами знизу. У верхній та нижній частині спортивного костюма розташовані по 2 кишені, куди вміщуються різні дрібнички.

Всі моделі вироблені у 2024 р. з турецької трикотажної матерії двунитки, в яку додають до 5 % еластану. Спортивний костюм, виготовлений з цієї тканини:

  • не витягується;
  • не затримує повітря;
  • вбирає вологу;
  • гарно виглядає.

Кофта і штани прикрашені аплікацією, не мнуться, добре прасуються. Для дівчат компанія випускає спортивні костюми Keep going, My Mind, Нью Йорк у різних кольорах, серед яких ліловий, жовтий, молочний, бежевий, темно-рожевий.

Як купити дитячі спортивні костюми оптом

Інтернет-магазин VertexТМ продає дитячі спортивні костюми оптом від виробника за найкращими цінами, надає знижки постійним клієнтам. В одній пачці міститься 4 одиниці однієї моделі, проте різного кольору.

Виробник відправляє транспортирними компаніями дитячі спортивні костюми у інші країни, проте збільшує мінімальну кількість пачок, яку покупець має замовити. 

Вгору